Hakkımızda

Çocuklar gülsün diye derneği

Çocuklar Gülsün Diye Derneği; 2010 yılında Sanatçı Gülben Ergen öncülüğünde başlatılan Çocuklar Gülsün Diye kampanyasının devamı olarak kuruldu. Sanatçı Gülben Ergen’in başkanlığını, Araştırmacı Elvan Oktar'ın ise başkan yardımcılığını üstlendiği Çocuklar Gülsün Diye Derneği, Türkiye’de okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

neler yaptık ?

Şimdiye kadar; Tokat, Mardin, Trabzon Vakfıkebir, Erzurum, Sinop, Hatay, İstanbul, Aydın, Zonguldak, Van, Sivas, Manisa, Çanakkale Eceabat, Kars, Trabzon Of ,Tekirdağ, Çanakkale Biga, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Konya Cihanbeyli, Bursa, Antalya, Manisa Soma, Gaziantep , Erzincan , Mersin , Konya Akşehir , Antalya Konyaltı , Ankara , Ağrı , Uşak , Artvin , İzmir , Rize , Ordu Altınordu , Ordu Fatsa , Eskişehir , Ordu Kumru ve Diyarbakır olmak üzere toplam 39 anaokulu inşaatımızı tamamlayıp, içlerini çağdaş bir eğitim için gereken tüm materyallerle donatarak Milli Eğitim Bakanlığı’na teslim ettik. Çocuklarımızın evlerinden okullarına giden yollarını kısaltabilmek ve bu yolculuğu onlar için kolaylaştırabilmek amacıyla açtığımız anaokullarına servis araçları da aldık. 

Kahramanlarımızın desteğiyle, toplam 139.787 adet oyuncak, kitap ve kırtasiye malzemesini, 106 farklı anaokulu/ana sınıfına kayıtlı toplam 5.200  ihtiyaç sahibi öğrenciye ulaştırdık.

neler yapacağız ?

17 Şubat 2015 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı ile imzaladığımız iş birliği protokolü çerçevesinde, ihtiyacı olan bölgelerde anaokulları yaparak okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Ayrıca, kahramanlarımızın bize gönderdiği yeni oyuncak ve kırtasiye malzemelerini, ihtiyacı olan çocuklarımızla paylaşmayı sürdüreceğiz.

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2019 ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı